A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 35. Proč často ztrácíme energii a sílu a jak si ji můžeme udržet i v životně náročných situacích (+obsah)
  

Cílem je naučit se vnímat a přijímat realitu, situace i osoby jiným způsobem než doposud. Osvojit si nové postupy a techniky, vnést je do svého života s cílem optimálně harmonizovat sebe i okolí.

Porozumět tomu:

  • proč se občas nebo často v soukromém i profesním životě dostáváme do situací, které jsou pro nás náročné a vyvíjejí se obvykle jinak, než bychom si představovali nebo čekali,
  • proč býváme v poměrně častém kontaktu s lidmi, kteří zrovna neodpovídají naší představě, ale přesto s nimi musíme pracovat nebo žít,
  • proč se nám často nedaří optimálně zvládat tyto situace a kontakty a proč to je pro nás nadměrně vyčerpávající.

Získat nové poznatky o tom, co vše můžeme sami preventivně dělat a co tím můžeme změnit. Naučit se vnímat a přijímat realitu ve které žijeme jinak než doposud.

Naučit se vnímat a přijímat realitu ve které žijeme jinak než doposud.Termín, místo a cena přednášky budou určeny na základě vzájemné domluvy.
Kontaktujte nás.
Určeno: pracovním kolektivům, pracovníkům veřejné správy, sociálním pracovníkům
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008