A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Po stopách Napoleona do Jihomoravské Provence
Číslo akreditace: SAMSONOVA tour s.r.o.
  Navštívíme místa, která se v prosinci 1805 ocitla přímo, či nepřímo ve vřavě napoleonských válek. Společně vstoupíme na výsostné území Francie na návrší Žuráň, odkud Napoleon řídil bitvu tří císařů v prosinci 1805, vrch Santon u Tvarožné, Mohylu míru na Práteckém návrší a zámek Slavkov u Brna. Francii nám zcela jistě připomenou modré hory zrajícího červeného vína, oranžové sady plné meruněk, žlutá a fialová pole rozkvetlých slunečnic a levandulí, to je naše krásná Morava. Pojeďte s námi obdivovat ,, barevnou,, krásu tohoto koutu naší země, pojeďte si užít naši moravskou ,,Provence,, Navštívíme Levandulovou farmu ve Starovičkách , kde si užijete nádhernou atmosféru a vůni levandulových polí. Určitě si odnesete nejen fotografii u záhonu levandule a kytičku, vlastnoručně natrhanou, ale oceníte možnost nákupů výrobku z této zázračné byliny. Odpočinek nalezneme v Hustopečích, kde si prohlédneme zajímavosti městečka ? krásné historické náměstí, Mandlárnu?. . Na závěr nás čeká návštěva vinného sklepa s možnosti občerstvení a ochutnávky pravého jihomoravského vína.
Určeno: Milovníkům historie a flóry
« zpět
Termíny :
   26.6.21 06:00 - Bruntál
cena akce: 690 Kč,-  délka akce: 1 den
lektor: Mgr. Dagmar Samsonová  
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008