A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Dětská kresba aneb výtvarný projev jako nástroj poznání dítěte v pedagogické praxi, její využití - 2. část
Číslo akreditace: 832/2017-1-146
  Tento seminář bude navazovat na 1.část, která byla účastníky hodnocena velmi pozitivně a dospěli k názoru, že je potřeba věnovat se podrobněji následujícím oblastem: ? Prvky organicity /LMD / a úroveň kresby ve vztahu k jemné motorice, prostorovým vztahům / PLO orientaci , lateralita ; obavám ? z kreslení ? / nejistota , kresebná nechuť, odmítání ?/. ? K význam transparentnosti v dětské kresbě. ? K nástupu vizuálního realizmu , kresba profilu. ? Zvláštnosti dětského zobrazení skutečnosti. Základní dětská symbolika: ? Dům ? Zobrazení zvířat ? Obloha Slunce Závěr semináře ? příklady interpretace dětské kresby rozbor konkrétních dětských prací.
Určeno: učitelkám MS, 1.st. ZŠ a vychovatelkám ŠD
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Přátelé konec roku tradičně trávíme v srdci Beskyd, Rožnově pod Radhoštěm, přidáte se letos k nám? Neváhejte. Více v sekci cestovní agentura
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008