A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Jak porozumět současným dětem ve škole
Číslo akreditace: 27770/2019-1
   Cílem semináře je poukázat na charakteristiku současné generace dětí a zaměřit se na změny v přístupu k nim. Osvětlit význam norem, limitů a pravidel při zachování individuálního přístupu k jednotlivým žákům. Podívat se na možnosti nastavení hranic a pravidel v rámci práce s žáky. Ukázat propojenost práce školy s návaznosti na rodinný systém žáka. Do obsahu jsou zařazena témata: - Charakteristika dětí a mládeže narozených po roce 1990 - Posun v rodinném systému Je potřeba zvážit a přijmout změny, které rodina - rodiny prodělávaly a reagovat na ně i ve školní praxi. - Normy a jejich zákonitosti v rodině a ve škole - Autority a jejich význam pro žáka V čem může pedagog navázat na vztah dítěte k rodičovské autoritě. V čem pedagog může být pro žáka autoritou. Jak posílit roli pedagogického pracovníka, pracovníka ve školství směrem k posílení autority a vzájemné úcty. - Práce s hranicemi, limity, pravidly. Vysvětlit podstatu těchto pojmů.
Určeno: pedagogům ZŠ a MŠ, vychovatelkám ŠD
« zpět
Termíny :
   17.6.21 09:00 - učebna A- gnos Revoluční 7, Bruntál
cena akce: 1090 Kč,-  délka akce: 27770/2019-1-853
lektor: PaedDr.Věra Facová, Mgr., MUDt. Orel Miroslav  
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008