A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Vliv mateřské a otcovské lásky na vývoj dítěte
Číslo akreditace: 2 hodiny
  Ve výchově dětí platí, že základní vzorce chování získáváme v rodině. Pomocí sociálního zrcadlení se začneme nějak chovat k činnostem i k ostatním členům rodiny. Tyto formy jsou specifické podle toho, v jaké rodině dítě vyrůstá. Jeho základní vzorce chování jsou dítětem neovlivnitelné. Uvědomíme si , že platí lidové přísloví: ?Jablko nepadá daleko od stromu? a další?., popř. ?jaká matka, taká Katka?... Z rodiny děti přebírají formy chování, které nemohou jinak, než napodobovat. Tím se ale zároveň stávají autentickými členy nejbližší skupiny lidí ? rodiny. Uvědomíme si jakou roli ve výchově dítěte má matka a jakou otec a jak můžeme pozitivně ovlivnit výchovu dětí
Určeno: přednostně rodičům dětí, které navštěvuji MŠ U Rybníka
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 POZOR, všem zájemcům o akci DVPP Jak porozumět současným dětem ve škole , oznamuji , že přednáška byla přeložena na termín 17.9.2020
 Vážení zákazníci, krásné podzimní dny jsme si pro Vás připravili nevšední zážitky, které společně prožijeme v naší krásné Praze, více kultura a dovolená.
 Divadla nabízí výměnu na jiné termíny, čekají na stanovení nových termínů nebo akce ruší. Vstupné je možné vracet pouze v případě zrušeného představení.
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
 "Novinka", CK Petranka , Jiří Petr, U Jezera 5, 747 05 Opava,IČO:12122882 pro Vás připravila podzimní víkendový pobyt na Orlím hnízdě, více v sekci cestovní agentura.
 Vážení zákaznici v září 2020 navštívíme nádhernou Třebíč
 V září se již po třetí vydáme na nádherný zahradní veletrh do Tullnu
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008