A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Školní zralost - versus školní připravenost
  Cílem semináře je získat nový pohled na problematiku školní zralosti dětí současné společnosti, uvědomit si rozpor mezi chováním dětí a očekáváním učitelů a rodičovské veřejnosti. V současné době roste počet nezralých, jen školsky připravených dětí narůstá. Pod vedením lektora se budou účastníci postupně zabývat tématy: ? vývojová stadia dítěte do věku 7 let ? potřeby k podpoře vývoje ? typické chování a jednání versus očekávání rodičů a MŠ ? důsledky přetěžování dětí ? co a v jaké podobě by mělo zvládat dítě vývojově připravené pro vstup do ZŠ Diskuze účastníků a prostor pro řešení případů z praxe.
Určeno: rodičům dětí MŠ Bruntál, U Rybníka 5
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008