A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Aktivizující metody vzdělávání v MŠ - kooperativní činnosti
Číslo akreditace: 13243/2017-1-664
  V souvislosti s rozvíjením klíčových kompetencí dětí se jako nezbytné jeví zařazování aktivizujících metod do práce MŠ, zejména pak kooperativních činností. Vytváření prostředí, v němž mohou děti spolupracovat - kooperovat, vyžaduje od učitelky MŠ specifické dovednosti. Na jejich rozvoj je zaměřen obsah vzdělávací akce. Bude realizován formou praktické dílny (tréninkovými metodami), tak aby účastníci získali dovednosti, které bezprostředně využijí v praxi. Společně s lektorkou se účastníci budou věnovat tématům: Organizace kooperativních činností a skupinové práce v MŠ ? pravidla pro spolupráci ve skupině, různé strategie členění dětí do skupin, role ve skupině Diferencované úkoly pro práci ve skupinách ? jak vytvořit nabídku, která bude odpovídat rozdílným schopnostem dětí a povede je ke kooperaci. Podnětné prostředí - jak uspořádat prostředí třídy, aby bylo vhodné pro skupinovou práci a kooperaci dětí, tipy na pomůcky a materiály. Účastníci získají vědomosti a dovednosti, které jim napomohou plánovat a organizovat kooperativní činnosti a skupinovou práci dětí a tím podporovat rozvoj jejich klíčových kompetencí.
Určeno: učitelkám a ředitelkám MŠ
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008