A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Vliv partnetských vztahů v rodině na vývoj dítěte
  Partnerství má dva cíle. K jejich dosažení vede cesta, které říkáme vývoj. Ten nemusí souznít s tím, čemu říkáme "pokrok", tedy naplnění vlastních přání. Pod vedením známého lektora PhDr. Jana Svobody, nabízí setkání prožitkovou formou náhled na vznik našich přání a možnosti, jak zvýšit svou osobní spokojenost v partnerství. Dozvíte se mimo jiné: ? jak podpořit dobré fungování vztahu ? jak odmítnout to, co nechcete, efektivním a respektujícím způsobem ? jak si říct o to, co potřebujete, tak, aby vás druzí slyšeli ? jak mluvit s druhými o tom, co jim vadí ? jak ustát výtku či ironickou provokaci a mnoho dalšího?..
Určeno: rodičům dětí MŠ Bruntál, U Rybníka 3
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008