A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 31. Leaderschip I - vedení a motivace podřízených (+obsah)
  

Přínosy kurzu:

Při vedení a řízení členů pracovního týmu budete orientování v prostředcích rozvíjení autority osobnosti vedoucího pracovníka; odlišíte poměrně přesně autoritu a pseudoautoritu; zorientujete se v typologii autority osobnosti manažera a jejich charakteristikách; pochopíte podstatu tzv. globální autority; zvládnete základní typy řízení a styly vedení; budete umět vybrat efektivní komunikativní taktiky a strategie jednání s autoritami i s podřízenými; zvládnete i postupy pro rozvíjení zdravého sebevědomí.

Obsahové priority:

lidský faktor v procesu řízení a vedení; osobnostní rysy řídících pracovníků; situační podmínky úspěšného jednání vůdců; autorita jako mozaika vztahů; autorita a disciplína; já a ty = my jako "laskavé" autority; jak rozvíjet sebejistotu a neztrácet cit; rozhodovat lépe a rychleji.Termín, místo a cena přednášky budou určeny na základě vzájemné domluvy.
Kontaktujte nás.
Určeno: vedoucím pracovníků, manažerům
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008