A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Beskydy - Libušín
  Co společně navštívíme ? ? Chatu Libušín, kterou poškodil požár celé budovy v roce 2014. V současné době je znovu otevřena a my máme jedinečnou příležitost absolvovat prohlídku průvodcem nádherné ukázky tzv. lidové secese s prvky valašské architektury. Toto úžasné dílo Dušana Jurkoviče je jednou z dominant horského sedla Pustevny v Beskydech. Určitě Vás zaujme Stezka valaška - nadzemní panoramatická stavba odkud se Vám otevře pohled na celé Beskydy . ? Pohankový mlýn ŠMAJSTRLA s.r.o. v Kopané-Frenštátě pod Radhoštěm, kde si můžeme koupit výrobky zdravé výživ. Budeme seznámeni s významem této plodiny pro naše zdraví. ? Nemineme Cyrilovo pekařství v Hrachovci, kde nahlédneme do tajů tradice výroby valašských frgálů. Určitě ochutnáme a koupíme ve firemním obchůdku. ? Nový Jičín - město známé především pravidelným čtvercovým náměstím s podloubím. V Muzeu Novojičínska navštívíme výstavu klobouků. Zámek Kunín - který je považován za jednu z nejcennějších barokních památek severní Moravy a Slezska .
Určeno: Milovníkům nenáročné turistiky
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Přátelé konec roku tradičně trávíme v srdci Beskyd, Rožnově pod Radhoštěm, přidáte se letos k nám? Neváhejte. Více v sekci cestovní agentura
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008