A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Adventní Praha a Drážďany 2020
Číslo akreditace: 12122882
  V rámci provizního prodeje CK Petranka IČO 12122882,nabízíme výše uvedený zájezd. Tradičně Vás zveme na prohlídku zajímavých zákoutí vánoční Prahy, která v tomto období nabízí romantickou krásu. V sobotu 5.12.2020 navštívíme i jedny z nejstarších vánočních trhů v Německých DRÁŽĎANECH Zájemci mohou v pátek 4.12.2020 navštívit představení dle aktuální nabídky. Vánoční trhy v Německu mají dlouhou tradici a ten nejstarší se nachází právě v Drážďanech. Hlavní z drážďanských trhů zvaný Striezelmarkt se koná pravidelně na náměstí Altmarkt v centru města. Tento trh je opravdu velkolepý - čítá 250 stánků a během šesti adventních týdnů ho navštíví na dva milióny lidí. První ročník se konal již v zimě 1434 a své jméno získal podle vánočního pečiva Strüzel, obdoby naší štoly. Symbolem trhu je kromě nezbytného vánočního stromku, pohádkového hradu a zdobeného oblouku zejména 14 metrů vysoká vánoční pyramida, která se dostala i do Guinessovy knihy rekordů. Společně navštívíme zámek Moritzburg, kde se filmovala známá vánoční pohádka Popelka.
Určeno: Milovníkům adventního času
« zpět
Termíny :
   4.12.20 06:00 - Bruntál
cena akce: 3 890 Kč Kč,-  délka akce: 3 dny
lektor: Mgr. Dagmar Samsonová  
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Přátelé konec roku tradičně trávíme v srdci Beskyd, Rožnově pod Radhoštěm, přidáte se letos k nám? Neváhejte. Více v sekci cestovní agentura
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008