A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Salzburg - Orlí hnízdo
Číslo akreditace: CK Petranka IČ 12122882
  CK Petranka, Jiří Petr, U jezera 5, 747 05, Opava. IČO: 12122882 Vás srdečně zve na níže uvedený podzimní víkendový pobyt. Navštívíme slavné Hitlerovo orlí hnízdo Kehlsteihaus - s úžasným výhledem na okolní horské scenérie z terasy budovy. Místní autobus s Vámi vyjede až pod vrchol hory Kehlstein (1 834 m n. m.). Přímo na vrcholu této hory stojí Hitlerovo ?Orlí hnízdo?, k němuž Vás vyveze 100 metrový výtah. Vyhlídku s čajovnou dostal Hitler ke svým narozeninám v oblasti nádherných Berchtesgádenských Alp. Poté přejedeme do městečka Berchtesgaden , kde absolvujeme okruh ? Solná stezka časem? v solného dolu Salzbergwer. Naše cesta bude pokračovat ke kouzelnému alpskému ledovcovému jezeru Königssee. V případě příznivého počasí můžeme absolvovat okružní plavbu, shlédnete kostelík sv. Bartoloměje, který je znám svými červenými věžičkami cibulového tvaru. U severního břehu jezera se nachází ostrůvek Christlieger, kde je socha sv. Jana Nepomuckého. Ubytování máme zajištěno 11 km od Salzburgu v hotelu STYLES - Hotel Piding - snídani. V neděli navštívíme Salzburg . Procházka s průvodcem, prohlédnete rodný dům Wolganga Amadea Mozarta, Salzburský chrám, náměstí Domplatz, Starou a Novou rezidenci zahrady zámku Mirabell. Cena : 3 290,- Kč zahrnuje: Zahrnuje : dopravu pohodlným zájezdovým autobusem, ubytování, v hotelu se snídani. Služby CK , pojištění záruky pro případ CK, DPH a režii CK Nezahrnuje vstupy: kombinovaná vstupenka solný důl a Orlí hnízdo, výjezd výtahem 28 ? muzeum dokumentace Obersalzberg cca 3? ,projížďka lodí po jezeře Königssee cca 13,30?, vstupy v Salzburgu dle individuálního programu.
Určeno: Milovníkům historie
« zpět
Termíny :
   4.6.21 23:00 - Bruntál
cena akce: 3290 Kč,-  délka akce: 3 dny od 4.,5. a 6.5.2021
lektor: průvodce Samsonová Dagmar  
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008