A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Mannheim, Heidelberg a okolí
  Cestovní kancelář, Jiří Petr, U Jezera 5,747 05 Opava Vás zve za poznáním Mannheimu, Heidelberku a okolí, které se nachází v největší vinařské oblasti Německa, Porýní - Falc. Mannheim je druhým největším městem spolkové země Bádensko-Württembersko ležící na pravém toku řeky Rýn. Nachází se zde jeden z nekrásnějších a největších městských parků v Evropě - Luisenpark, dále navštívíme jezuitský římskokatolický farní kostel (Jesuit church), Zámek Mannheim, radiokomunikační věž a mnoho jiných památek, vše s česky mluvícím průvodcem. Po návštěvě Mannheimu naše cesta povede do Heidelbergu, který patří k turisty nejvyhledávanějších místům země. Je světově proslulý svojí zříceninou zámku, historickým centrem, ale zejména Univerzitou Ruprechta-Karla (Ruprecht-Karls-Universität) z roku 1368,která je nejstarší na území dnešního Německa. Místem naší návštěvy bude také Císařská katedrála ve Speyeru, oficiálně známá jako katedrála Panny Marie a sv. Štěpána, je postavená v podobě latinského kříže a je jednou z největších a nejdůležitějších plateb v Německu. Budeme v kraji vína a určitě nás nemine návštěva některých z vinařských oblastí, kde strávíme příjemné chvíle naplněné ochutnávkou zdejších vinných specialit.
Určeno: Milovníkům vinařských oblastí , historie a současnosti Německa
« zpět
Termíny :
   24.9.21 22:00 - Bruntál
cena akce: 3990,- Kč,-  délka akce: 4 dny
lektor: Mgr. Dagmar Samsonová  
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008