A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Hyperaktivní a agresivní dítě v mateřské škole
Číslo akreditace: 8 vyučovacích hodin
  Jak reagovat a řešit dětskou agresivitu , impulzivitu, ztrátu motivace . Cíl zdělávacího programu : Umět přistupovat, korigovat a vést dítě s odlišnými projevy svého chování ,jenž vyvolává různé reakce v jeho bezprostředním okolí. ? znalost vlastních emocí,zvládání emocí ; metoda tzv. kladné disciplíny ? vlastní vnímavost k emocím jiných lidí - empatie - umění mezilidských vztahů ? charakteristiky dětského ontogen. vývoje / stádia vývoje osobnosti / = osvojení důvěry,autonomie dítěte,stádium iniciativy? ? rozvoj schopností a nadání ? nutnost změn vzorců chování ? přístupy , reagování,nápravy nekontrolovatelného vzteku ? snížená psychická odolnost dítěte - metody nápravy ? pevný řád činností ve vztahu k impulzivním projevům ? kvalita / rozsah / pozornosti ? přístupy, postupy, osvojování prac. návyků ? efektivní metody vyučovací: motivační , dramatické, kooperativní / Brainstorming /, demonstrace?; specifické výukové / metodické / požadavky ? aktivní rodičovská spolupráce s vyučujícími k dětem se spec projevy chování ? výchovné vlivy rodičovské ?trendy / metody /- histriónské matky, úzkostné matky, otcové slaboši, tvrdí?; světlé a stinné stránky osobnosti / ? stádia získávání přátelství
Určeno: učitelkám a ředitelkám MŠ, vychovatelkám ŠD
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Přátelé konec roku tradičně trávíme v srdci Beskyd, Rožnově pod Radhoštěm, přidáte se letos k nám? Neváhejte. Více v sekci cestovní agentura
 Divadla nabízí výměnu na jiné termíny, čekají na stanovení nových termínů nebo akce ruší. Vstupné je možné vracet pouze v případě zrušeného představení.
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008