A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Projektová výuka jako jedna z aktivizujících forem výuky na ZŠ
Číslo akreditace: 17110/2019-1-610
   Cílem semináře je seznámit účastníky s přednostmi i negativy projektové výuky. Osvojí si postup přípravy a vedení projektové výuky. Uvědomí si rozdíly mezi klasickou výukou, integrovanou výukou a projektovou výukou. Uvědomí si význam metod, které podporují u žáků sebevzdělávání, učení se navzájem, týmovou spolupráci a na motivační metody. Společně s lektorkou učitelé prodiskutují co má učitel umět a znát, aby projekt úspěšně realizoval ? připomenou si metody a formy práce aktivního učení a jejich používání v rámci EUR - formuluji funkční cíle projektu - zvolit vhodný postup přípravy projektu, - naučí se jak vést žáky k sebereflexi a reflexi, reflektovat svou vlastní práci, - budou se zabývat problematikou hodnocení projektu Praktická část: - lektorka představí vlastní projekty , které lze využívala v praxi. - účastníci si rámci skupinové práce vytvoří vlastní projekt ?
Určeno: pedagogům ZŠ
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008