A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Jak ADHD ovlivňuje život dětí
Číslo akreditace: bez akreditace
   Cílem vzdělávacího besedy je, informovat rodiče o tom , jak mohou přistupovat, korigovat a vést své dítě u kterého se projevuji odlišné projevy chování, jenž vyvolává různé reakce v jeho bezprostředním okolí. V životě člověka s ADHD jsou organizace, struktura a pravidelnost klíčovými prvky!!! Vzhledem ke špatné organizaci, impulzivitě, hyperaktivitě a nepozornosti, ztrátě motivace, mívají tyto děti ve škole špatné výsledky. Co může udělat rodič : ? stálá spolupráce s MŠ ? naučit dítě způsob jak ovládat svou pozornost a chování ? aplikovat doporučené výchovné metody Všechny tyto metody mohou dezorganizovaným, nepozorným dětem pomoci zvládat školu. Léčba poruch chování je interdisciplinární / učitel , rodič,vychovatel, zdravotník, sociální služby? Pokud není věnována této problematice pozornost včas mohou se objevit níže uvedené důsledky: ? ztráta motivace / pasivní a přezíravé přístupy / ; projevy v chování, přístupy k nemotivovaným dětem ? snížená psychická odolnost dítěte ? pevný řád činností ve vztahu k impulzivním projevům ? hyperaktivita- / čilost, nervozita , neklid / ? kvalita / rozsah / pozornosti ? přístupy, postupy, osvojování pracovních návyků. ? aktivní rodičovská spolupráce s vyučujícími k dětem se spec. projevy chování ? výchovné vlivy rodičovské ? trendy / metody /- histriónské matky , úzkostné matky otcové slaboši, tvrdí?; světlé a stinné stránky osobnosti ? stádia získávání přátelství ? mělo zvládat dítě vývojově připravené pro vstup do ZŠ Diskuze účastníků a prostor pro řešení případů z praxe.
Určeno: rodičům
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 POZOR, všem zájemcům o akci DVPP Jak porozumět současným dětem ve škole , oznamuji , že přednáška byla přeložena na termín 17.9.2020
 Vážení zákazníci, krásné podzimní dny jsme si pro Vás připravili nevšední zážitky, které společně prožijeme v naší krásné Praze, více kultura a dovolená.
 Divadla nabízí výměnu na jiné termíny, čekají na stanovení nových termínů nebo akce ruší. Vstupné je možné vracet pouze v případě zrušeného představení.
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
 "Novinka", CK Petranka , Jiří Petr, U Jezera 5, 747 05 Opava,IČO:12122882 pro Vás připravila podzimní víkendový pobyt na Orlím hnízdě, více v sekci cestovní agentura.
 Vážení zákaznici v září 2020 navštívíme nádhernou Třebíč
 V září se již po třetí vydáme na nádherný zahradní veletrh do Tullnu
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008