A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Logopedická prevence v předškolním vzdělávání - šablony MŠ
Číslo akreditace: 1562/2019-1-104
  V souladu s výzvoou MŠMT- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování Šablony pro MŠ a ZŠ, nabízíme výše uvedený vzdělávací program. Je určen budoucím logopedickým preventistům, kteří získali pedagogické vzdělání dle čl. IV písm. c) dle metodického doporučení MŠMT k zabezpečení logopedické péče ve školství č. j. 14 712/2009 ? 61 a je zaměřen na podporu znalostí a praktických dovedností pedagogů v oblasti logopedické prevence u dětí předškolního věku a žáků přípravných tříd ZŠ. Účastníci získají základní informace o vývoji řeči, dovednosti k podpoře přirozeného a správného vývoje dětské řeči, znalosti o volbě vhodných pedagogických přístupů k dětem s poruchami komunikace, povědomí o pěstování kultury mluvního projevu i o tvorbě inkluzívního prostředí třídy. Kurz je ukončen ústní obhajobou závěrečné písemné práce. Absolvent získá odbornou způsobilost vykonávat činnosti logopedické prevence v předškolním vzdělávání dle čl. IV písmene c) pod metodickým vedením logopeda. Obdrží osvědčení s akreditace MŠMT. Termíny přednášek: vždy v pátek, zahajovací seminář se bude konat v pátek 14.2.2020. Na tomto semináři budou účastníkům sděleny další termíny.
Určeno: pedagogičtí pracovníci mateřských škol včetně vedoucích pracovníků
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, z důvodu vládních nařízení byla akce "Velikonoční Olomouc" přeložena na 16.4.2021 pod názvem "Jarní Olomouc"
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
 Přátelé, máme pro Vás "novinku"!! Na velikonoční svátky jsme pro Vás připravili 4 denní pobyt v Rožnově. Více informací se dozvíte v odkazu "cestovní agentura"
 Vážení klienti, zájezd Třebíč- na seznamu UNESCO, byl z podzimního termínu přeložen na 10.4.2021
 Aktuální nabídku CA SAMSONOVA tour najdete v sekci "cestovní agentura"
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008