A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Adventní Vídeň
Číslo akreditace: jednodenní
  Zveme Vás na cestu za vůní svařeného vína a perníků, prožijete si s námi předvánoční atmosféru se vším co k tomu patří. Ochutnáte velké množství dobrot, poznáte nová místa a nakoupíte originální vánoční dárky. Program obsahuje návštěvu předvánočních trhů. Před zámkem Schönbrunn spatříte, romantickou vesničku se stánky nabízejícími vánoční pochoutky a řemeslné výrobky.Společně s průvodcem poznáte některé historické budovy. Navštívíme také jednu z nejatraktivnějších akcí celé turistické sezony - vánoční trh před vídeňskou radnici Christkindlmarkt - při prohlídce více než 150 stánků s tradičním vánočním zbožím můžete ochutnat tradiční dobroty vídeňské kuchyně a v krásném hrníčku popíjet svařené víno nebo punč. Odpočinek naleznete v některé ze známých vídeňských restaurací, kde si zcela určitě pochutnáte na vídeňském řízku. Určitě Vás nadchne nádherné osvětlená vánoční Vídeň. .
Určeno:
« zpět
Termíny :
   5.12.20 06:00 - Bruntál
cena akce: 2485 Kč,-  délka akce: 2 dny
lektor: Mgr. Dagmar Samsonová  
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Přátelé konec roku tradičně trávíme v srdci Beskyd, Rožnově pod Radhoštěm, přidáte se letos k nám? Neváhejte. Více v sekci cestovní agentura
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008