A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Jazykový kurz anglického jazyka- vstupní úroveň A2 + - šablony ZŠ
Číslo akreditace: 13243/2017-1
  Seminář nabízíme v souladu s Výzvou MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - šablony pro ZŠ. Cílem aktivity je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomoci dlouhodobého vzdělávání a průběžného vzdělávání. Učivo kurzu prohlubuje jazykovou úroveň A2 + a směřuje k dosaženi úrovně B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro cizí jazyky . Účastníci kurzu si osvojí efektivní vyučovací metody. Do výuky bude pravidelně zařazována metodická část- vyučovací metody týkající se efektivní výuky Aj, jak pracovat s aktivitami, práce s textem, konverzace, hry, poslech, využití práce s informačními technologiemi, práce se slovní zásobou Základním vyučovacím materiálem bude Headway Pre-intermediate: Kurz bude probíhat v rámci školního roku, vždy 2 vyučovací hodiny týdně, vždy ve středu. Zahajovací lekce se uskuteční 13.9.2017, zde budou upřesněné další termíny.
Určeno: pedagogickým pracovníků ZŠ, včetně vedoucím pracovníkům,. absolventům vstupní úrovně A2 a dalším zájemcům, kteří si chtěji zdokonalit své znalosti AJ
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
  nejsou aktuální vzkazy
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008