A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 Literární výchova na mateřské škole- třetí čast
Číslo akreditace: 38392/2012-201-751
  Obsah semináře je zaměřen na další náměty pro dramatickou výchovu v mateřské škole ve spojeni s literární výchovou.Lektorka seznámí účastnice s dalším projektem tentokrát s využitím literárních ukázek tématicky zaměřených na zimní období a Vánoce,s využitím prvků dramatické a komunikativní výchovy, s respektováním estetické funkce literárních ukázek a návaznosti předškolního vzdělávání na obsah 1.stupně ZŠ. Součástí semináře jsou praktická cvičení, kterých lze využít ke zlepšení řečových a psychosomatických dovedností, napomáhají orientaci v okolním světě a přijetí kulturních hodnot, jako je vztah ke knize, odhaluji její funkce poznávací, formativní, zábavné, relaxační aj.
Určeno: učitelkám a ředitelkám MŠ
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Přátelé konec roku tradičně trávíme v srdci Beskyd, Rožnově pod Radhoštěm, přidáte se letos k nám? Neváhejte. Více v sekci cestovní agentura
 Vážení zákazníci na základě vyhlášení vlady ČR o stavu nouze na celém území ČR a zakazu vstupu do rizikových oblastí kam patří i Maďarsko, byl zájezd Termální lázně Zalakaros, přeložen na termín 19.-22.11.2020.
 Vážení zákazníci v sekci cestovní agentura můžete zhlédnout nabídku cestovní kanceláře Duha tour.
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008